Apabila dikaji melalui asal ide perkembangan komunikasi garis besar, komunikasi bisa dicoba melalui bandar togel terpercaya, timbulnya perlengkapan yang berkontribusi pada perkembangan komunikasi sejenis alat tanda hingga radio, tampaknya kantor- kantor yang mempublis data.

Teknologi ini amat membantu buat para militier pada masa itu sebab dengan adanya telegraf memudahkan para prajurit menyongsong Agen Bola dengan metode Petir dibandingan dengan mengenakan prasasti.

Berikutnya ini buat komunikasi garis besar yakni: Mendinamisasikan jalinan internasioanl yang terangkai antara 2 negara atau lebih dan jalinan di berbagai pandangan antaralain bola88 golongan masyarakat yang berbeda negara atau kebangsaan, membantu ataupun mensupport upaya- usaha pemasukan tujuan jalinan internasioanl.

TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

Me këtë supë humbisni 4 kilogramë, provojeni patjetër

Me këtë supë humbisni 4 kilogramë, provojeni patjetër

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja për regjime ushqimore që premtojnë rënien nga pesha. Shumica e tyre janë tepër drastike dhe pengojnë organizmin.

“Ky është tipari që më ka lënë pa burrë…” Agnesa Vuthaj rrëfen defektin te vetja

“Ky është tipari që më ka lënë pa burrë…” Agnesa Vuthaj rrëfen defektin te vetja

Bukuroshja kosovare, Agnesa Vuthaj, ishte e ftuara e Bieta Sulos në “Ftesë në 5”, për të folur rreth fotosesionit më të fundit, në të cilin.

Armina Mevlani zgjohet e t.merruar, nuk flet dot, ndan eksperiencën e rëndë. Ja ç’i ka ndodhur

Armina Mevlani zgjohet e t.merruar, nuk flet dot, ndan eksperiencën e rëndë. Ja ç’i ka ndodhur

Armina Mevlani ka ndarë ne rrjetet sociale një nga eksperiencat më të tmerrshme që ka provuar, që mund t’i ndodhë kujtdo. Bloggerja ka zbuluar se.

Humbi Frankon para disa kohësh, Tefta Radi sot bën rrëfimin rrëqethës, historia e rrallë që tregon

Humbi Frankon para disa kohësh, Tefta Radi sot bën rrëfimin rrëqethës, historia e rrallë që tregon

Këtë të mërkurë, e ftuar në emisionin ‘Soiree’, ishte Tefta Radi, bashkëshortja e një prej artistëve të parë që guxoi t’i shfaqej publikut ndryshe, Françesk.

Horoskopi 17 tetor, e enjte

Horoskopi 17 tetor, e enjte

Dashi Dashuria: Kjo është një ditë e keqe, por që do përmirësohet në vijim. Do të shtyheni të flisni me të dashurin, sepse qielli është.

DETAJET/ Këngëtarja shqiptare mashtron doganën me makinë 200 mijë euro, përfundon në prokurori

DETAJET/ Këngëtarja shqiptare mashtron doganën me makinë 200 mijë euro, përfundon në prokurori

Duket se telashet për këngëtaren e njohur shqiptare nuk kanë fund. E njohur për makinat, shtëpitë dhe veshjet e shtrenjta , por, Morena Taraku ka.

E turpshme, Kejvina dhe Oriola Marashi bëjnë për spital moderatoren e njohur, çështja përfundon në polici

E turpshme, Kejvina dhe Oriola Marashi bëjnë për spital moderatoren e njohur, çështja përfundon në polici

Tre vajza të njohura të showbizit shqiptar kanë dhuruar një spektakël të papritur, por ndryshe nga ato që shihni në ekran. Dy ditë më parë.

Dalin fotot/ 17 vite në Amerikë, si është sot jeta e Pavlina dhe Pirro Manit

Dalin fotot/ 17 vite në Amerikë, si është sot jeta e Pavlina dhe Pirro Manit

Regjisori i njohur Pirro Mani dhe bashkëshortja e tij aktore, Pavlina Mani, prej 17 vitesh janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku kanë.

Feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush Aurela Gaçe (URIMI dhe DËSHIRA e këngëtares)

Feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush Aurela Gaçe (URIMI dhe DËSHIRA e këngëtares)

Këngëtarja Aurela Gaçe njihet si një ndër femrat më energjike të estradës shqiptare dhe këtë na e ka treguar gjithmonë me perfomancat e zjarrta. Ajo.

Grida Duma i rikthehet “dashurisë së vjetër”

Grida Duma i rikthehet “dashurisë së vjetër”

Mesa duket përplasjet apo ndarja e Grida Dumës me UET-in e Henri Çilit duket se i ka kaluar kohët e errëta dhe i është rikthyer.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME