A e mbani mend Anila Mimanin? Uaaa s’do ta njihni sa shumë ka ndryshuar

A e mbani mend Anila Mimanin? Këngëtaren simpatike, e cila në fillim të viteve 2000 bëri bujë me këngët e saj që vazhdojnë të dëgjohen edhe sot, mjafton të kujtojmë “Ma ka thënë dhe horoskopi”.

Mimani prej vitesh jeton në Zvicër, është e martuar dhe nënë e dy vajzave.

Por prej kohësh Anila nuk kishte bërë asnjë dalje publike. Ama së fundmi është rikthyer duke u shfaqur edhe në emisione dhe me videoklipe të reja, ku i fundit është “Të du pa fjalë”, i publikuar pak javë më parë.