A.larmohet Real Madrid! Po prezantonte futbollistin e ri, por situata del jashtë kontrolli dhe ai…

Militao nuk është ndier aspak mirë në prezantimin e sotëm si lojtari më i ri i Real madrid.

Braziliani u duk i sikletosur dhe piu ujë, por nuk e mori dot veten.

Militao i tha zëdhënësit të shtypit të Realit se po i merreshin mendtë dhe se nuk mund të vazhdonte dot më konferencën.

Shiko videon ketu