Acarohet nga komshinjtë, këngëtarja shqiptare u bën atë që s’e prisnin

Këngëtarja shqiptare Eliza Hoxha duket se nuk e ka pritur mirë skenën që ka parë teksa ka dalë nga pallati.

Aty në shkallë, ajo ka vërejtur disa kolltukë të vjetër, të lënë nga fqinjët.

Ky fakt e ka acaruar këngëtaren, e cila e ka treguar këtë në Instagram.

“Nuk mundemi me u anku qe s’jemi mikepritesa…edhe hymjet me mobile i kemiiiii  Kryesorja te rejat i ka shti mrena e keto qe tre dite rrijne ne korridor dhe e pamundesojne levizjen e njerezve. Arsyetimi: pse c’ka po te pengojne? I hjekim kur te mundemi…sigurisht”, shkruan Eliza.