Ah i shk.reti/ I v.diq njeriu i zemrës, ja mesazhi i aktorit hollivudian që jemi rritur të gjithëPërmes një postimi në rretet sociale, aktori shumë i njohur i Hollivudit, Sylvester Stallone, ka njoftuar se nëna e tij, Jackie, ka ndërruar jetë në moshën 98-vjeçare.“Mëngjesin e sotëm vëllai im dhe unë humbëm nënën tonë, Jackie Stallone. Ajo vdiq në gjumë, siç e dëshironte, të hënën në mëngjes”.- shkruante ai në postimone tij.Ajo ishte nëna e Sylvester, 74 vjeçare, dhe Frank, 70 vjeç, nga martesa me bashkëshortin e saj, Frank Stallone Sr.