Ah o Jetmir, si ike e le në mes ëndrrën tënde? Miku rrëqeth: Më shiko nga atje vëllai im, kërce në re

Jetmir Isufi është djali shqiptar që nuk u shpëtoi dot p lagëve dhe nderroi jete.

Ishte duke u kthyer nga puna që kishte filluar në ëndrrën e tij muzikën, për në shtëpi kur ndodhi aksidenti.

26- vjeçari i apasaionuar pas muzikës ka ndërrur jetë gjatë një aksidenti qe sipas mediave italiane, dy makina, njëra Lancia Ypsilon ku udhëtonte djali shqiptar dhe tjetra Wolkswagen, që drejtohej nga një 21- vjeçar janë përp l asur kokë me kokë.

I riu ishte i apasionuar pas muzikës hip hopi.

“Më shiko nga atje vëllai im, kërce në re, unë do të shikoj në qiell dhe do të mendoj për ty, më mbro ashtu siç bëje gjithmonë kur ishim fëmijë, një copë zemër u largua përgjithmonë me ty por gjithmonë do të jetë e sigurt me ty. Pusho në avionin e paqes të dua ”, ka shkruar një nga miqtë më të afërt në rrjete sociale.