Ah o Zot sa e dh.imbshme, Ledio humbi jetën vetë në aksident, por para pak orësh i kishte v.dekur edhe…fjalët e tij të fundit në FB

T.ragjedi e dytë për familjen nga Elbasani e cila humbi djalin Ledio Cërrikut.

19 vjeçari për dy ditë mbushte 20 vjec. Ai humbi jetë në një aksident në Itali. Por pak orë pasi ai kishte humbur dajën e tij.

19 vjeçari me origjinë shqiptare humbi jetën mëngjesin e kësaj të hëne, pasi skuteri me të cilin udhëtonte u përp las me një furgon.

“Ansa” shkruan se i riu i cili priste të mbushte 20 vjeç brenda pak ditësh, quhet Ledio Cërriku dhe kanë publikuar edhe foton e tij.

Në profilin e tij në Faceook, Ledio pak orë para se të humbte jetën ka bërë një postim p rekës për dajën e tij që e kishte humbur.

ledio cerriku

Djali ka punuar si ndihmës kuzhinier në një restorant në Pinarella.

19-vjeçari jetonte me vëllanë e tij disa hapa larg zonës së aksidentit, dhe po shkonte për në punë pasi kishte studiuar në institutin e hotelerisë.

Edhe miqtë e të afërmit e tij kanë postuar mesazhe prekëse në rrjetet sociale për humbjen e Ledios.

ledio cerriku4ledio cerriku3ledio cerriku2