Ah o Zot sa e trishtë, nëna rrëfen si e bija humbi jetën: Donte të dobësohej, nisi të pinte…

Një 20 vjeçare ka lene nje trishtim te madh pas ne familjen e saj, pasi humbi jeten papritur ne moshen me te bukur.

Ajo është gjetur nga shoqet e dhomës, e shtirë në krevat.

Studentja britanike humbi jetën krejt papritur ndërsa zyrtarët e kanë cilësuar ende një v dekje m.isterioze.

Por sipas Daily Mail, nëna e saj në një komunikim që pati me mediat britanike, tregoi se vajza e saj ishte e fiksuar pas peshës, dhe pinte rregullisht, pilula të përbëra me uthull molle, për të mbajtur një peshë të ulët dhe stabël.

Ajo ka bërë thirrje prekëse për të gjitha femrat që sipas saj mbajnë dieta drastike, pasi kjo mund të sjellë fatkeqësi të tilla.