Ah o Zot sa gjynah/ Del fotoja e të vr.arit sot në Himarë, i shkreti baba i dy fëmijëve

Është publikuar fotoja e Ylli Luçajt, roja i rrugës së re të fshatit Kuç në Himarë, që u gjet sot i vr.arë në një pyll në këtë zonë.

Fotoja është publikuar nga Balkanweb, i cili zbulon se viktima ishte baba i dy fëmijëve dhe prej muajsh punonte si roje ndërsa nuk kishte prec.edent pe.nal.

Ai u që.llua me dy pl.um.ba teksa si të dyshuar apo persona që mund të kenë dijeni për ngjarjen janë shoqëruar disa nga Policia.