Ah sa dh.imbje o Zot, aktori i njohur flet për herë të parë pasi humbi bashkëshorten

Aktori i njohur britanik, qe e kemi njohur në filmat “X-Men, the Last Stand”, “Mean Machine” apo dhe “Snatch”, Vinnie Jonnes, eshte perballur kohet e fundit me nje humbje te madhe.

Por ai ka vendosur te flase pas humbjes së bashkëshortes.

Gruaja e tij Tanya Jonnes ndërroi jetë një muaj më parë pas l uftës që pati me një sëmundje të rëndë.

Ish-futbollisti Vinnie Jones, 54 vjeç, falenderoi të gjithë fansat për mbështetjen që i dhane keto kohe.

“Faleminderit të gjithëve për mendimet tuaja dhe fjalët e mira gjatë këtyre momenteve sh k atërruese. Na keni ndihmuar në këtë h idhërim të thellë”, shkruan aktori në Twitter.