Ah sa e dhi.mbshme, ai ishte duke punuar kur ndodh tra.gjedia, oh ç’ndodhi atyNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd, ku një person teksa ka qenë duke punuar, ka ndërruar jetë.Burime zyrtare nga policia sqaruan se rreth orës 12:00, në fshatin Dorëz, shtetasi K.K., duke punuar në banesën e shtetasit H.H., e ka zënë pompa e betoni dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndërruar jete.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.