Ah sa e trishtë o Zot, këngëtarja e njohur që u aksidentua dje humb jetën. Para ngjarjes kishte shkruar se…

Këngëtarja amerikane Kylie Rae Harris, ka humbur jetën në një aksident ku u përp l asën tre automjete në New Mexico.

PRC_83258490

Lajmin e ka konfirmuar edhe menaxheri i saj i Billboard.

Ky i fundit postoi në Twitter se ajo ka ndërruar jetë mbrëmjen e të enjtes pas një aksidenti në Qarkun Taos.

190905150427-kylie-rae-harris-large-169

V iktima tjetër është një vajzë 16 vjeçare që drejtonte një nga dy mjetet që u përp lasën me atë të Kylie Rae Harris.

Familja dhe miqtë e 30-vjeçares nga Teksasi janë me zemër të th yer, shkroi menaxheri i këngëtares.

cad86330-c2d0-40ec-aa66-392f9f0471df

“Të gjithë që e njihnin Kylie e dinin se sa shumë e donte familja e saj dhe, përtej kësaj, sa e donte muzikën,” shkroi Sarah Frost.

“Ngushëllimi më i mirë dhe nderimi më i mirë që mund të bëjmë për të dhe entuziazmin e saj të pakrahasueshëm është të falim sa më shumë dashuri sot, dhe të dëgjojmë muzikë që të frymëzon”.

Capture 2

Pak momente para v dekjes, Kylie duket se e kishte parandjere.

‘Me kaq karburant sa kam në makinë mund të bëj edhe 46 milje, ndërsa stacioni më i afërt i benzinës është 36 milje larg. I dashur Jezus, të lutem mos më lërë në mes të asgjësë’, shkroi ajo në Tëitter, pak para përplasjes që i mori dhe jetën.