Ai i ndihmon të gjithë me bamirësi, por ja kush është e dashura e Arbrit që i zbukuron jetën

Drejtori ekzekutiv i nismës ‘Fundjavë Ndryshe’, Arbër Hajdari, ka ndihmuar dhe i ka ndryshuar jetën shumë familjeve shqiptare.

Pavarësisht se gjithmonë komentohen bamirësitë e shumta që ai bën, ditën e sotme ka tërheq vëmendjen për shkak të jetës private.

Arbri ka prezantuar për herë të parë të dashurën e zemrës me anë të një postimi në Instastory.

Arbri shihet në shoqërinë e një femre misterioze në Pragë, ndërkohë që ajo e puth në faqe.