Ai i shkruajti, por ajo ia la ‘seen’, kush është femra s.eksi që ia ‘dh.jeu’ futbollistit të famshëm

Futbollisti i njohur dhe i famshëm Ronaldo është kthyer në një makineri të fitimit të parave dhe është mjaft i suksesshmën por mesa duket jo të gjitha femrat i kane syte tek ai.

E tillë është bukuroshja ruse Viktoria Odintcova, e cila tha se Ronaldo i dërgoi mesazh për tu njohur me të, por ajo ia la “seen”.

Vajza shton se ia fshiu fare mesazhin që futbollisti i kishte dërguar.

“Pak kohë më parë, Cristiano Ronaldo më shkruajti mesazh privat në “Instagram”, por unë nuk iu përgjigja, madje e fshiva mesazhin. Sigurisht që nuk i dhashë një shans të vetëm. Njoh vajza të tjera të cilave ai i shkruajti, kështu që menjëherë kuptova se si ishin gjërat dhe çfarë ai dëshironte të bënte”, tregon ajo.

Një deklaratë që mund të sjellë pasoja në raportin e Ronaldos me partneren aktuale të tij, Georgina Rodriguez, edhe pse bëhet fjalë për shumë vite më parë.