Ai rr.ezikoi edhe jetën për një moment, skena e paharrueshme në xhirimet e Xhensilës. Besi ishte…

Nuk kanë kaluar shumë orë nga publikimi i këngës më të re të Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Cakos, titulluar ‘Sekreti im’, e cila ka marrë mijëra klikime në internet.

Bukuroshja këngëtare me zërin e ëmbëlposton cdo ditë foto nga skena e xhirimit të videoklipit.

Sot na ka njohur me një detaj nga prapaskenat e xhirimeve, ku i pranishëm ishte edhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku.

Sic e shihni në këto foto, momenti kur Xhensila xhirohej në dritaren e katit të 7 Besi ka mbajtur kameramanin nga këmba.

‘Jeta ime në duart e Bes Kallaku për të xhiruar një plan në dritaren e katit 7, shkruan Eduart grishaj./ShkodraNews