Aida Shtino humb njeriun më të dashur, ditë zie për moderatoren e njohur

E sotmja është një ditë e trishtë për Aida Shtinon, një nga moderatoret më të suksesshme në Shqipëri që ka arritur të bashkojë qindra familje me emisionin “Njerëz të Humbur”.

Sot “Gazeta shqiptare” bën të ditur se sot Aida ka humbur babain. I ati i moderatores ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare për shkaqe natyrale.

Ndarja e babait nga jeta, ka ënë një boshllëk të madh tek Aida, bashkëshortja e tij dhe të afërmit e tyre.

Ju kujtojmë që Aida Shtino u shfaq për herë të fundit në TVSH dhe më pas u largua nga ekrani duke iu përkushtuar jetës private, djalit dhe prindërve të saj.