Ajo e zhveshur pothuajse, dikush pas saj iu afrua dhe…foto e nxehtë nga gruaja e futbollistit të njohur

Partnerja e futbollistit te njohur, Wanda Nara është shumë aktive me fotot ne rrjetet sociale.

Së fundi, ajo publikoi foton e saj me bikini, teksa dikush ia realizoi foton nga prapa, duke vendosur në plan të parë të pasmet.

Wanda Nara është partnerja e Mauro Icardit, ndërsa lidhja e tyre komentohet shumë në publik.