Ajo l.ak.uriq, ai pranë tyre. Si bënte marrëdhënie me d.ashnorin 21-vjeçarja, kur burri flinte gjumë

Milijana Bozic është vajza e cila mori pjesë në një reality show televiziv serb dhe atje u pa duke puthur 60-vjeçarin Nemanja Stamatovic Zabac. Kjo pavarësisht se ishte e martuar me Milojko Bozic që nga shtatori i këtij viti.

Sipas raportimeve të mediave lokale, ky incident i fundit vjen vetëm disa javë pasi Milijana u filmua l akuriq në shtrat me një burrë tjetër të moshuar, i panjohur.

Në fotot e siguruara nga reality show, Milijana shihet duke u puthur me Zabac dhe i ulet në prehër. Imazhe të tjera i tregojnë ata në shtrat së bashku dhe media lokale raporton se ajo kishte bërë s e ks me burrin tjetër, më të moshuar ndërsa burri i saj flinte pranë tyre.

I moshuar i pa identifikuar, i cili raportohet se është më i vjetër se burri i të resë, madje ishte edhe i pranishëm në dasmën e tyre që u bë shumë e mediatizuar.

Ai gjithashtu thuhet se është i martuar me fëmijë, megjithëse Milijana mohon të ketë një lidhje me të.

E reja ka kercenuar me padi ata qe i kane publikuar fotot. “Ato ishin selfie dhe une e di se kush i ka nxjerre.”