Ak.sident i rëndë, përplaset për vd.ekje 35-vjeçari

Një ak.sident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e njohur me emrin Reçic në Maqedoni.

Sipas infomacioneve një 35-vjeçar shqiptar është aksidentuar për vd.ekje nga një automjet tip ‘Polo’ me targa të Tetovës.

Sipas mediave tw vendit fqinj viktima e moshës rreth 35-vjeçare është nga Shqipëria ndërsa mësohet se ka ndërruar jetë në spital.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.