Aksident fatal, fluturohet në ajër këmbësori dhe….

Një këmbësor është fluturuar nga një mjet duke e lënë të vdekur në vend. Ngjarja ka ndodhur në Kavajë përballë prokurorisë ku këmbësori ishte duke ecur me biçikletë. Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe shoferit që e ka përplasur.

Drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia ka nisur hetimet për të zbuluar identitetin dhe për të mundësuar arrestimin e tij.