Aksident i frikshëm, futbollisti i njohur përfshihet në ngjarjen e rëndëMomente te renda kane qene ato për portierin e tretë të PSG-së, Marcin Bulka, i cili ka pësuar një aksident të frikshëm me makinën e tij Lamborxhini në rrugët e Varshavës.portieriGardiani i klubit francez, ndodhet në Poloni, pa vendimit për ndërprerjen përfundimtare të Ligës 1 për shkak të pandemisë së Koronavirusit.

27H6DZo

Aksidenti ndodhi mbrëmjen e ditës së djeshme, teksa portieri 20-vjeçar humbi kontrollin me Lamborxhinin e tij ngjyrë të verdhë. Për fat të mirë, edhe pse makina është dëmtuar gardiani i kampionëve në fuqi të Francës, nuk ka pësuar ndonjë dëmtim serioz. Kujtojmë që te PSG-jë, Bulka është portieri i tretë pas Kejlor Navas dhe Serxhio Riko.