Aksident i rëndë, 2 makina përp.lasen keq ‘kokë më kokë’ në Vlorë, një person urgj.ent u…Raportohet se pak minuta më parë ka ndodhur një aksident i rëndë në afërsi të Radhimës, në Vlorë.Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, të cilat janë përplas.ur ‘kokë më kokë’ me njëra-tjetrën.Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.