Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, një i v.d.ekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Një person ka humbur jetën, pas përplasjes së 3 makinave në zonën e Vorës.

Ndërkaq nga përplasja dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.