Aksident i rëndë në mes të Tiranës, policia merr para një këmbësorNjë ak.sident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në bulevardin “Bajram Curri” në Tiranë. Mësohet se mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aks.identuar një këmbësor ende të paidetifikuar rreth 75 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve.Informacionin e ka dhënë policia e cila deklaron se Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.