Aksident i rëndë/ Përplasen tre makina, detajet e para

Lajm i fundit. Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Tre  automjete janë përplasur me njëra-tjetrën duke shkaktuar një aksident automobilistik.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur pranë rrethrrotullimit, afër qendrës tregtare “TEG”.

Bëhet me dije se tre  automjete janë përplasur me njëra-tjetrën duke lënë dy persona të plagosur. Ende nuk dihen identietet e të plagosruve ndërkohë që policia dhe ambulanca ndodhet në vendngjarje.