Aksidentohet aktorja e njohur, ja pamjet nga vendi i ngjarjes

sdc-1

Aktorja e njohur është perfshire ne aksident në Los Anxhelos dhe ka perfunduar ne spital, raportojne mediat amerikane.

xaZxaX-14

Regjisorja dhe skenaristja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit Oskar ishte në mjetin e saj në kohën e aksidentit, kur u godit nga nje tjeter makine.

Në një video të postuar nga TMZ, duket aktorja ne vendin e ngjarjes.