Aksidentohet këngëtari i njohur shqiptar, në makinën luksoze kishte me vete edhe…Ditën e sotme këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është bërë pjesë e një aksidenti në Prishtinë. Ai po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes dhe fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.Gjendja e tyre shëndetësore është e mirë dhe këtë e ka treguar vetë Ermali me anë të një video mesazhi në Instastory, ndërkohë që ka falenduar të gjithë personat që janë interesuar për gjendjen e tij.“Doja t’iu njoftoja se kam qenë pjesë e një aksidenti bashkë me disa anëtarë të familjes, të gjithë jemi shëndoshë e mirë dhe nuk është diçka për t’u bërë tragjike. Faleminderit që keni treguar shqetësim dhe kujdes shumë të veçantë”, shprehet Ermali. Prive ka treaguar se makina e tip ‘Range Rover’ është përplasur me shtyllën e semaforit.