Aktorja e njohur kap në moment të sikletshëm ministren: Turp, je dhe femër!

Aktorja e njohur e humorit, Marjana Kondi ka postuar një foto të ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro ku ajo shfaqet në një moment të sikletshëm. Në foton e postuar, Kumbara ka futur gishtin në hundë ndërsa ndodhet në sallën e Kuvendit.

Postimi i Marjana Kondit

Kujdes, nuk është mirë kshu se je dhe femër, elegante me flokë të gjata, ke edhe veroren, s’e ke parë akoma dallëndyshen e parë së s’e ke hequr nga dora? Jo gishtin në hundë se është turp…lum ti për karakterin që ke! Vuaj unë e shkreta për gjithçka, do marr shembull nga ti tani e tutje.