Aktorja e njohur shqiptare infektohet me Covid, ja pamjet e saj nga shtëpiaAktorja e njohur shqiptare e humorit, Marjana Kondi ka njoftuar se është infektuar me covid dhe ka publikuar foto nga divani i shtepise.Ndërsa i kërkoi të mos kenë frikë por vetëm të përkushtohen tek vetja e tyre.“Të falenderoj Dr. Pipero për këshillën e rëndsishme që më dhe! Mos shiko dhe mos degjo se ç’thonë njerëzit …. vetem mjekun specialist! U lodha duke dëgjuar mendimtarët idiotë, futur dhe unë brenda dhe për pak sa i besoja plotësisht! Jooo!!! Dëgjoni vetëm mjekun dhe jo frike por përkushtim ndaj vetes!”- shkroi Marina Kondi.