Aktorja që iu fut politikës duke u anëtarësuar në PD sh.okon me foton nga banja, nxjerr…

Arta Nitaj, aktore e njohur në Kosovë, ka vendosur që t’i hyjë politikës dhe ka disa kohe qe i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës, e drejtuar nga Kadri Vaseli

Por ajo se fundmi mesa duket do te tregoje se ka blerë telefonin e ri iPhone 11 Pro Max, me anë të një fotoje nga banjo, ku pozon para pasqyrës në një fustan shumë elegant i cili shkëlqen i tëri.

Arta duket se ka qenë në realizimin e një projekti të ri, pasi shihet e rregulluar, ndërsa nuk ka lënë pa postuar as këtë herë për ndjekësit e shumtë në Instagram.

Ajo në me anë të fotografisë klishe të realizuar, tregon se e ka në duar tashmë telefonin më të fundit të Apple në treg, iPhone 11 Pro Max, ndërsa shfrytëzon pasqyren e një banjoje për të treguar trupin dhe telefonin.