Amos Zaharia i ‘nxjerr bojën’ Yllka Mujos, del publikisht dhe e thotë copë: Mamaja është…

Djali i aktores së mirënjohur Yllka Mujo, Amos Zaharia, është vënë në vështirësi në emisionin “E diell”, ku është pyetur se kë preferon më shumë, ushqimet e gatuara nga e ëma, apo ato nga e dashura Gigiola.

Teksa të gjithë po prisnin që Amosi të zgjidhtë të ëmën, ai habiti jo pak ku tha se Gigiola gatuan më mirë dhe ushqimet e saj i pëlqejnë më tepër, duke shtuar se talenti i Gigolës, përveçse këngës është dhe gatimi.

“Gigiola, e ka dorën më të mirë. Mami është artiste në të tjera vende, Gigiola përveç këndimit ka pasion dhe gatimin”, tha Amos.