An.kth në zemrat e fansave/ Sho.kon Noizi, më i suksesshëm se kurrë, njofton vendimin bo.mb.ë

Një komunikim i reperit Noizy ka lënë shumë an.kth te ndjekësit e tij. Ai ka lajmëruar se do rikthehet në Britaninë e Madhe ‘për të marrë atë që ka lënë pas.

“Prisni vetëm sa të rikthehem në Britaninë e Madhe të marrë atë që kam lënë pas”- shkruan këngëtari i hitit “Toto”.

Është ende e paqartë se çfarë ka ndërmend të bëjë reperi dhe cilat janë arsyet e rikthimit të tij në ishullin anglez.