Apel për të gjithë pushuesit, djali filmon pa dashje momentin kur gruan e tij e kafshon peshkaqeni

Sarah and Evan Carroll menduan që pushimet e tyre për muajin e mjalti t’i bënin në Karaibe ku pritshmëritë ishin për aventura të çmendura.

Dhe në fakt ashtu rezultoi, pasi gjatë momentit që ai po filmonte të shoqen teksa notonte, ka kapur dhe momentin e frikshëm kur ajo kafshohet nga një peshkaqen.

Pamjet janë shpërndarë me shpejtësi në internet, ndërsa është bërë apel tek pushuesit për të treguar më tepër kujdes, dhe për të ruajtur veten.

Videon e gjeni duke klikuar KËTU.