Arbana Osmani dhe Eduarti kapen mat, ja fotoja që po qarkullon në rrjet

Prej disa kohësh përflitet se Arbana Osmani dhe regjisori i emisonit që ajo moderon Eduart Grishajn, janë në një lidhje, edhe pse vlen të theksohet se ata të dy nuk e kanë pohuar kurrë këtë gjë.

Disa foto paparaci që shoqëruan thashethemet i shtuan edhe më shumë dyshimet për moderatoren e njohur. Ditën e djeshme  në Tiranë, Arbana dhe Eduarti janë parë sërish bashkë.

Pasi është shoqëruar nga regjisori i njohur i programit “Dua të të bëj të lumjtur”, Arbana shihet duke iu drejtuar makinës së saj, pak çaste pasi është ndarë nga Grishja.

Fotot që janë siguruar nga lajmi.net tregojnë pikërisht çastin kur Arbana dhe Eduarti janë drejtuar në drejtime të ndryshme.

ImageImage