Arbana Osmani jep lajmin e papritur dhe të bukur: Pas 6 vitesh… jam shumë e lumtur

Një nga prezantueset më të dashura të publikut shqiptar, Arbana Osmani, tashmë është kthyer edhe një nga kuzhinieret më të dashura për amvisat që duan të marrin ide prej saj.

6 vite pas botimit të librit të saj të parë me gabime, Arbana ka njoftuar se tashmë do të botojë një tjetër libër, “Receta per 5 minuta”.

“am shume e lumtur te ndaj me ju nje projekt per te cilin po punoj prej kohesh😍 6 vite, pas librit tim te pare me receta gatimi, me ne fund erdhi momenti per nje te dyte… “Receta per 5 minuta” se shpejti per te gjithe ju qe keni besuar tek une, gjithmonë”, shkruan ajo në Instagram. /SHKODRANEWS/