Ardit Gjebrea bën deklaratën e papritur. Kujt t’i djegë, le ta mbajë!

Ka nisur mbrëmë nata e parë e festivalit të Sanremo në Itali.

Kantautori dhe moderatori i njohur shqiptar, i cili çdo vit organizon Këngën Magjike, ka preferuar të komentojë një moment që edhe tek ne përflitet shumë.

Stonimi i këngëtarëve kur këndojnë live.

Ai ka bërë disa postime në Instagram ku ka shkruar se në ‘Sanremo’ nuk mund të lejohet asnjë firo.

“Dhe mos më thoni sa stonojnë këngëtarët tanë. Hajde ‘Sanremo’, – ka shkruar Gjebrea krahas një foto të një prej këngëtareve./ShkodraNews