Arilena Ara pushime me të dashurin, i papritur lajmi… të gjithë e njohim atë

Shkodrania bukuroshe, Arilena Ara ka vendosur qe te ndaje detaje nga jeta e saj private, me te gjithe ata qe e duan dhe e ndjekin ne rrjetet sociale.

Ara ka nisur pushimet, duke zbuluar se bashke me te ndodhet edhe Popi Kola, menaxheri i saj prej vitesh… por qe se fundmi po perflitet se ata jane edhe ne nje lidhje dashurie.