Armina darkë romantike me… por komenti që i vjen nuk i pëlqeu aspak

Blogerja e njohur Armina Mevlani poston shpesh në profilin e saj foto.

Njëra prej tyre është edhe ajo e mbrëmshmja ku thotë se po shijonte një darkë romantike.

Por për faktin se ajo është e lidhur me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin, shpesh paragjykohet.

Një komentuese e ka ngacmuar duke i thënë të bëjë bamirëse, por Armina i përgjigjet dhe i thotë se nëse bën, nuk është nevoja ti reklamojë./ShkodraNews