Armina Mevlani nxjerr video, ja disa këshilla si t’i kalojmë ditët në karantinim dhe ja kush na e rrëmbeu gjithë vëmendjen…

Blogerja e njohur, Armina Mevlani me anë të një video në Instagram, na ka zbuluar një mënyrë se s’i t’i kalojmë ditët në vetëizolim. Ajo ka vendosur të tregojë pak nga super garderoba e saj. Nga apartamenti luksoz dhe dhoma e gjumit, Armina Mevlani nuk nguron që në këto ditë të zymta të na tregojë luksin e saj

Bloggerja, në videon e saj, shfaq pamje nga garderoba e madhe, ku shprehet se kjo është garderoba sezonale. Me siguri ka dhe një tjetër ku mban veshjet e stinëve.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

http://<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/2dvPI_573oc” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>