Armina Mevlani probleme me Zenin? Mesazhi i dyshimtë: Kam lekët e mia , s’dua më t’ja di për burrëU bënë sot e shtatë vite që blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit, Shkëlzen Berisha janë në një lidhje dashurie.Teksa Armina ben shume postime ne profilin e saj, e shpesh i pelqen te citoje te famshem, ka rene ne sy një status i pazakontë që Armina ka bere dje.“Kur një burrë fiton para, ai ndjehet sikur dëshiron më shumë gra, por kur një grua bën para, ajo ndjehet sikur nuk ka nevojë për një burrë,”– shkruan blogerja.

Çfarë po ndodh me çiftin e shumëpërfolur? Mos vallë pasuria e Arminës i ka tejkaluar pritshmëritë dhe ‘ka dhënë duart’ Shkëlzen Berishës, apo ishte thjesht një status që e frymëzon?!