Arsyeja e rëndë që nuk u tha deri tani, nuk do e besoni pse po ndahet Nora dhe Roberti

Para pak ditësh zyrtarisht Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre 14 vjeçare, nga e cila kanë edhe një vajzë.

auto_vip-nora-770x4331566760467-600x360

Roberti publikoi në profilin e tij në Instagram një foto ku njoftonte se ai dhe këngëtarja nuk ishin më bashkë, por që tha se do të vazhdojnë të mbesin miq të mirë.

nora robert 4

Gazeta online Veriu.info ka mësuar arsyen e ndarjes së çiftit të famshëm, e cila në fakt ka të bëjë me tradhtinë martesore që thuhet se Nora i ka bërë Robertit.

robert nora

“Prej të paktën një viti Nora është në lidhje jashtëmartesore me njërin prej avokatëve ndër më të njohurit në Kosovë dhe kjo është arsyeja e ndarjes”, ka treguar një mik i ish çiftit

nora robert

Emri i avokatit është i njohur për Veriu.info, por për shkak të ndjeshmërisë së rastit nuk do ta publikojmë./Veriu.info

nora robert 1nora robert 2