Arti në zi/ Ndërrojnë jetë 2 vëllezërit aktorë, sa shumë i kemi dashur filmat e tyre…

Një lajm i trishtë është mësuar ditën e sotme.

Binjakët të cilët luanin në filmin ‘My Big Fat Gypsy wedding’ janë gjetur të vdekur.

Vëllezërit binjak Joe dhe Billy Smith janë gjetur të vdekur të shtunën në Angli, kanë konfirmuar mediat angleze.

Paddy Doherty, ylli kryesor i serialit ku dy vëllezërit kishin rol, ka shkruar: “Dy vëllezër binjakë, dy djem të pashë, Zoti i prehtë shpirtrat e tyre”