Asambleja e PS-së në Delvinë, Berisha publikon foton që nxjerr zbuluar Ramën

Ish-kreu i qeverisë, Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku tregohet se si Partia Socialiste organizon mbledhje Asambleje në Delvinë me punonjës të administratës.

Sipas qytetarit dixhital, bëhet fjalë për dy inspektorë të Hetimit Tatimor në Fier, të cilët janë detyruar të marrin pjesën në asamblenë e partisë në Delvinë.

“Narkotatimoret e Narkoshtetit ne asamblene e Partise Siçiliste! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. “Mirmbrema doktor. Keta te dy jane inspektore te hetimit tatimor ne Fier. Jane nga Delvina ne mbledhjen e asamblese te partise Delvine. Gjynah te zinjte jane te detyruar me urdher. Njerin nga keta e keni denoncuar dhe here tjeter. Ju flm”, shkruan Berisha.