Astrit Patozi “tremb” popullin, publikon foton: Po ndodh tani mbi Tiranë…

Kryetari i Bindja Demokratike, ka befasuar me postimin e tij të bërë në Facebook ditën e sotme.

Astrit Patozi, ka publikuar foton e një ylberi mbi Tiranë, duke shkruar: Po ndodh tani në Tiranë.

Nuk dihet se cili mund të jetë mesazhi “i koduar” i Patozit, por që ylberi nuk është dhe ndonjë fenomen mjaft i rrallë… kjo dihet!