Astrologia Meri Shehu bën parashikimin dhe flet për situata që s’do jenë në favorin tonë

Astrologia, Meri Shehu ka publikuar parashikimin e horoskopit, duke theksuar se për shumë shenja gjëra të rëndësishme të momentit do jene memoria e mirë dhe kthimi tek e kaluara.

Më tej Meri thotë se disa shenja të tjera do të përshkohen nga kujtime që do t’i emocionojnë trurin dhe do t’i çojnë në rrugëtime te gjata ne mendime. Por thotë Meri “në disa raste adoptimi i mendimeve tona nuk do jete ne favorin tone, pasi krahasojmë ndjenjat tona apo emocionet personale me ato te ambientit përreth”.

Dashi
Mendimi juaj tashme do kete te beje me shume me njerez te afert apo bashkepunime me familjaret. Nuk perjashtohen ndryshime vendi shtepie apo ndërtime.

Demi
Do keni kontakte me persona qe do ju lidhin me shume ndjenjat dhe emocionet se sa vete qellimi i puneve apo shoqëria.

Binjaket
Tashme fushbeteja juaj do jete e lidhur me ekonomine por ne nje menyre shume emocionale apo me pune qe mbartin risk emocional apo me ceshtje nga e kaluara.

Gaforrja
Ka ardhur momenti qe te jeni me ne qender te vemendjes apo qe idte dhe planet tuajaja te mirëkuptohen. Do jeni me shume te dashur ne komunikim apo lidhje se zakonisht.

Luani
Do futeni ne nje moment shume krijues apo me pune qe duan mendim llogjik dhe ndjenje. Kjo do ju beje pak me shume te brendshem dhe ne te njejten kohe me te dobet ndaj kundershtareve.

Virgjeresha
Tashme do kekrkoni me detyrim nje mik apo shok qe ju qeteson psikologjikisht apo qe ju kupton dhe shpreh ndjenje ne punen apo marredhenien qe ka me ju.

Peshorja
Do viheni ne krye te shume puneve apo detyrave pasi ne baze te ekuilibrit qe ju karakterizon do tregoni edhe karizmen e afrimitetit me publikun.

Akrepi
Kontaktet me jashte vendit do shtohen por edhe do behen me familjare me ju si mundesi bashkepunimi apo takimi Me sa duket bota ka nevoj per ju

Shigjetari
Do keni shume kontakte dhe levizje qe do lidhen me ceshtje pune dhe ndjeshmeri qe do ju bejne te zhvilloni aktivitete qe mund te kene te bejne me natyren apo kafshët.

Bricjapi
Merkuri perball shenjes tuaj ne Gaforre do kerkoj nga ju me shume vemendje apo ndjenje ne vendimet qe duhet te merrni si ne jeten bashkeshortore ashtu edhe ne maredhenie me te tjerët.

Ujori
Do filloni nje pune intereante e cila pervec teknologjise do kerkoj edhe aftesite tuaja bindese me publikun por qe kerkojne ndjenje dhe pasion.

Peshqit
Dashuria do kete te beje me ju shume ne kete periudhe ne forme komunikimi nostalgjie ndjenjash dhe kontakti Do kekroni me ngulm njerez me ndjenja te forta apo nga e kaluara.