Ata që janë me zemër mos ta shohin! Kjo është VIDEO kur mbi fëmijën kalon treni, por ajo shpëton mrekullisht!

Këto janë pamjet e pabesueshme që tregojnë se si një fëmija ka arritur të shpëtojë i padëmtuar teka treni kalon mbi të.

Incidenti ndodhi në stacionin hekurudhor të Mathura, në shtetin e Uttar Pradesh, Indi.

Ende nuk dihet sesi, por një fëmijë ka rënë në shinat e trenit. Aty kalon mjeti dhe te të pranishmit krijohet panik për fatin e fëmijës, shkruan Shkodranews.

Por, kur treni largohet, ata vërejnë mrekullinë.

Fëmija ka shpëtuar i padëmtuar nga aventura që mund të rezultonte fatale për jetës e tij. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU