Aurela Gaçe ka ditëlindjen, ja sa vjeçe mbush ajo. Mesazh prekës në FBAurela Gaçe feston sot ditelindjen dhe mbush plot 46-vjece.Në një postim në rrjetet sociale, Aurela thotë se tani, dëshira e saj e madhe është “te jem shumë gjatë për të jetuar e gëzuar jetën prane vajzave te mija, ti shoh teksa rriten e të jem aty për to ashtu si prindërit e mi akoma janë per mua….Te jem pranë familjes time e te vazhdoj të jap tek ju dhuratën me te cilën me pajisi Zoti , këngën, muzikën”.POSTIMI I PLOTE

Sot ,46 🥳.
Dikur, në çdo Tetor te ri, i vendosja vetes disa pikësynime .

Tani ,jo më!
E vetmja gjë që dua është te jem shumë gjatë për të jetuar e gëzuar jetën prane vajzave te mija, ti shoh teksa rriten e të jem aty për to ashtu si prindërit e mi akoma janë per mua….

Te jem pranë familjes time e te vazhdoj të jap tek ju dhuratën me te cilën me pajisi Zoti , këngën, muzikën.

Ky nuk eshte pikësynim. Kjo eshte dëshire .

Rritet njeriu e fillon mendon e përjeton ndryshe.

Prandaj i thone “çdo gjë vjen me moshë” 🤣 ,tani vonë e kam kuptuar .

Adoleshente përjete

aurelaaaaurelaaa5lela