Benzi del nga rruga dhe p.ërplaset keq, ka të p.lagosur

Një a.ksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin Elbasan

Mësohet se shtetasi K.V., banues në Pogradec, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga dhe për pasojē është përplasur me borduren anësore të rrugës.

Ndërkohë raportohet se është dëmtuar vetë drejtuesi i mjetit dhe dy pasagjerë të cilët ishin në këtë mjet, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.