Berisha nxjerr të dhënat e trishta, si u mashtruan me rrogat qytetarët për zgjedhjeIsh kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot nje denoncim ne rrjetet sociale, per nje kompani ndertimi qe sipas tij ka mashtruar punonjesit me pagat vetem per votat ndaj PS ne 25 prill.DENONCIMI I PLOTEU dha dy rroga per voten. Por pas zgjedhjeve Ligjfusha i nuk u jep rrogen puntoreve!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb
Doktorr te uroj shendet dhe familjes çdo te mire po ashtu !
Doktorr,firma e pastrimit te Erion Plehut,”Fusha”sh.p.k ne fillim muajit Prill shperndau nga dy paga per te gjithe punonjesit,mesazhi ishte i qarte,votoni Partine mafioze Socialiste !Po çnodhi me pas ?Ne kete fillim muaji,te gjithe punonjesve u eshte mbajtur paga,me arsyetimin se eshte bere gabim ne muajin Prill ?!?!?Ua moren votat tani,po ua marrin dhe leket ?Keto jane plehrat e pushtetit dhe bashkpunetoret monstruoze te tyre ?Gjithe te mirat te uroj.
Me respekt shume

Lexo edhe: