Berisha tregon çfarë e lidh komisarin p.e.rvers me Ramën dhe Ndokën, do befasoheni

“Komisari p.e.rvers, mik ne Facebook me Ramen dhe Ndoken! sb”.

Kështu shkruan në rrjetet sociale ish kryeministri Sali Berisha, i cili thotë se shefi i policisë tashmë i a.rr.estuar, ka ‘lidhje’ me kryeministrin dhe ish deputetin socialist.

Më herët doli video ku shefi i Policisë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti, shfaqej duke u ma.s.turbuar para kamerave.

Ai u arrestua për ngacmimin e një të miture 15 -vjeçare në fshatin Gruemirë të Shkodrës.